Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Якщо помилились у додатку 9 до податкової декларації з ПДВ

August 26, 2016

Згідно із п. 50.1 ст. 50 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ (далі - ПКУ) та п. 1 розділу IV Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21 (далі - Порядок № 21), якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених ст. 102 ПКУ) платник податку самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним декларації, він зобов’язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої декларації за формою, встановленою на дату подання уточнюючого розрахунку.
Згідно з п. 8 розділу VІ Порядку № 21 при виправленні помилок у рядках поданої раніше декларації, до яких повинні додаватися додатки, до уточнюючого розрахунку повинні бути додані відповідні додатки, що містять інформацію щодо уточнених показників.
Виправлення помилок у додатку 9 «Розрахунок питомої ваги вартості сільськогосподарських товарів/послуг до вартості всіх товарів/послуг (ДС9)» до декларації (далі – Додаток 9), який подано у складі декларації «0121»/«0122»/«0123»/«0130», у зв’язку з невірно перенесеними показниками з податкової декларації, проводиться шляхом подання уточнюючого розрахунку, до якого додається додаток 9 з уточненими показниками.
При цьому в уточнюючому розрахунку до графи 4 переносяться показники декларації, до якої уточнюється додаток 9, до графи 5 – відповідні показники декларації з урахуванням виправлених помилок (в даному випадку вони відповідають показникам графи 4), а графа 6 не заповнюється.
У випадку виявлення помилки в додатку 9 до кінця граничного терміну подання декларації за звітний період, в додатку 9 проставляється позначка в графі 012 «Звітний новий», якщо після настання граничного терміну – в графі 013 «Уточнюючий».

Відділ організації роботи
Головного управління ДФС у Тернопільській області

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!