Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Єдинники 4 групи звільнені від заборгованості з витрат на виплату і доставку пенсій

December 2, 2015

Внесено зміни до Закону "Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування" щодо уточнення об'єкта оподаткування для платників, що обрали спрощену систему оподаткування.

Так, встановлено, що для платників збору, визначених пунктами 1 та 2 статті 1 цього Закону, крім платників, віднесених до 4 групи платників єдиного податку об'єктом оподаткування є також фактичні витрати на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до пунктів "б" - "з" ст. 13 Закону "Про пенсійне забезпечення" до досягнення працівниками пенсійного віку.

Сума заборгованості фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до статті 13 Закону "Про пенсійне забезпечення", що утворилася в період з 1 січня 2015 року до дня набрання чинності цим Законом у платників єдиного податку 4 групи підлягає списанню у порядку, визначеному правлінням ПФУ за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах трудових відносин, соціального захисту населення.

Таким чином сільгоспвиробникам повернули пільги, якими вони користувалися до 01.01.15 р. як платники фіксованого сільськогосподарського податку.

Закон від 12.11.15 р. № 802 набуде чинності з 01.01.16 р. („Голос України” від 01.12.15 р. № 226).

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!