Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Дві та більше ПН на отримання попередньої оплати однією сумою чи при одноразовій поставці складати не можна

June 24, 2016

Чи має право постачальник - платник ПДВ скласти дві або більше податкових накладних на отримання попередньої оплати однією сумою або у разі одноразової поставки товарів/послуг, необоротних активів покупцю та чи виникає податковий кредит у покупця при складанні таких накладних?

Податківці у ЗІР, категорія 101.17 нагадали, що податкова накладна складається окремо на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс). Тому складання двох або більше податкових накладних у випадку отримання попередньої оплати товарів/послуг однією сумою або у разі одноразової поставки товарів/послуг не відповідає нормам ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ  та не дає можливості ідентифікувати операції.
У разі складання таких податкових накладних постачальником, покупець не має підстав для віднесення зазначених в них сум ПДВ до податкового кредиту, оскільки такі податкові накладні не відповідають первинним документам.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Dve-i-bolshe-NN-na-poluchenie-predoplaty-odnoj-summoj-ili-pri-odnorazovoj-postavke-sostavlyat-nelzya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!