Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Доопрацювано норми розкриття інформації емітентами

March 30, 2016

НКЦПФР на черговому засіданні, що відбулося 29 березня 2016 року, схвалила доопрацьований проект рішення «Про затвердження Змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів».
Запропонованими змінами передбачено удосконалити порядок розкриття інформації емітентами в частині процедури виплати дивідендів, а також ввести нову форму звітності для емітентів щодо виплати дивідендів.
Останні зміни внесені з метою приведення Положення у відповідність до Закону України від 07.04.15 р. № 289-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів», що набере чинності з 01.05.16 р.
При розробці документу Комісія врахувала пропозиції ПАРД&АФП, яка запропонувала деталізувати розкриття інформації про виплату дивідендів у звітності емітента, а також запровадити обов’язок емітента розкривати інформацію про прийняття загальними зборами рішення про виплату дивідендів.
З метою захисту прав акціонерів планують розширити обсяг розкриття інформації емітентами. Емітенти звітуватимуть про терміни виплати дивідендів, суми, пропорційність їх виплати акціонерам. Завдяки цим змінам можна більш ефективно здійснювати моніторинг дотримання законодавства в частині виплати дивідендів.
Після доопрацювання зміни до Положення повторно оприлюднені на офіційному веб-сайті НКЦПФР, після чого будуть винесені на засідання Комісії для затвердження.
Зазначені зміни наберуть чинності одночасно з набранням чинності Законом України від 07.04.15 р. № 289-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів», але не раніше дати їх офіційного опублікування.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Dorabotany-normy-raskrytiya-informacii-emitentami.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!