Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Доповнено перелік обладнання, яке використовує відновлювані джерела енергії

December 12, 2016

Президент підписав Закон від 01.11.16 р. № 1711-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про альтернативні джерела енергії" щодо віднесення теплових насосів до обладнання, яке використовує відновлювані джерела енергії".
Законом уточнено у визначенні поняття "альтернативні джерела енергії" зміст поняття "відновлювані джерела енергії" шляхом доповнення їх такими видами енергії, як гідротермальна та аеротермальна.
Також надано визначення поняттям "аеротермальна енергія", "геотермальна енергія" та "гідротермальна енергія".
Крім цього, отриману за допомогою теплових насосів аеротермальну, гідротермальну або геотермальну теплову енергію слід вважати видобутою з відновлюваних джерел енергії за умови, що кінцевий вихід енергії значно перевищує первинне споживання енергії, потрібної для приведення в дію теплових насосів. Обчислення частки енергії, виробленої тепловими насосами, з метою формування звіту для Енергетичного Співтовариства про досягнутий прогрес у сприянні та використанні енергії з відновлюваних джерел, здійснюється відповідно до методики, розробленої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Dopolnen-perechen-oborudovaniya-kotoroe-ispolzuet-vozobnovlyaemye-istochniki-energii

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!