Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи повинна фізособа при поданні декларації надавати довідку про отримані у звітному році доходи з метою використання права на податкову знижку?

20 червня 2017 р.

Відповідно до пп. «в» п. 176.1 Податкового кодексу (далі – ПК) платники податків зобов’язані подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – декларація) за встановленою формою.
На вимогу контролюючого органу платники податку зобов’язані пред’являти документи і відомості, пов’язані з виникненням доходу або права на отримання податкової знижки, обчисленням і сплатою ПДФО, та підтверджувати необхідними документами достовірність відомостей, зазначених у декларації із цього податку.
Ураховуючи вищевикладене, фізособа, яка зобов’язана подавати декларацію відповідно до вимог ПК або має право скористатися податковою знижкою, повинна на вимогу контролюючого органу надати разом із такою декларацією довідку про отримані у звітному році доходи.
При цьому пп. «в» п. 176.2 ПК передбачено, що особи, які відповідно до ПК мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати на вимогу платника податку відомості про суму виплаченого на його користь доходу, суму застосованих соціальних податкових пільг та суму утриманого податку.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!