Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Документальна позапланова перевірка за зверненням платника податків: коли можлива?

23 вересня 2016 р.

ДФС у листі від 16.09.2016 № 9840/М/99-99-13-04-02-14 повідомила, що рішення про проведення документальної позапланової перевірки, у т.ч. за зверненням платника податків, приймається у порядку, встановленому п. 78.4 ПКУ, з урахуванням положень п. 78.2 ПКУ та п. 3 розд. ІІ Закону України від 28 грудня 2014 року № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи».
В інших випадках ініціювання контролюючим органом позапланової перевірки не допускається.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Dokumentalnaya-vneplanovaya-proverka-po-obrashheniyu-nalogoplatelshhika-kogda-vozmozhna

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!