Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Дохід фізособи- нерезидента від надання власної нерухомості в оренду: як оподаткувати?

13 липня 2016 р.

Відповідно до підпункту 170.1.3 пункту 170.1 статті 170 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ  від 02.12.2010 №2755-VI з внесеними змінами та доповненнями (далі – Кодекс) нерухомість, що належить фізичній особі – нерезиденту, надається в оренду виключно через фізичну особу – підприємця або юридичну особу резидента (уповноважених осіб), що виконують представницькі функції такого нерезидента на підставі письмового договору та виступають його податковим агентом щодо таких доходів.
Нерезидент, який порушує норми цього пункту, вважається таким, що ухиляється від сплати податку.
При цьому, зазначені доходи оподатковуються податковим агентом під час їх нарахування (виплат) за ставкою 18%, визначеною пунктом 167.1 статті 167 Кодексу (підпункт 170.1.4 пункту 170.1 статті 170 Кодексу).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Doxod-fizlica-nerezidenta-ot-predostavleniya-sobstvennoj-nedvizhimosti-v-arendu-kak-oblozhit

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!