Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Для бійців АТО дозволено ввозити незареєстровані ліки

4 вересня 2014 р.

Внесені зміни до Закону України "Про лікарські засоби" щодо удосконалення порядку забезпечення населення лікарськими засобами, призначеними для лікування соціально небезпечних і тяжких хвороб.
Зокрема, згідно з цим Законом встановлено, що за окремим рішенням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров`я, дозволяється ввезення незареєстрованих в Україні лікарських засобів іноземних держав з метою медичного забезпечення військовослужбовців та осіб рядового і начальницького складу, які виконують завдання під час проведення АТО, під час дії надзвичайного стану, особливого періоду, за наявності документів, що підтверджують реєстрацію і використання лікарських засобів у таких державах.

Закон України від 12.08.14 р. № 1637-VII набуває чинності з 05.09.14 р. та вводиться у дію з 05.10.14 р., крім підпункту щодо дозволу на ввезення незареєстрованих в Україні лікарських засобів іноземних держав, який вводиться у дію з 05.09.14 р. (”Голос України” від 04.09.14 р. № 168).

Новини за темою:
Уряд встановив мораторій на штрафи і конфіскацію житла за борги ЖКГ для жителів зони АТО

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!