Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Для вагітних не встановлюватимуть випробувальний термін

June 13, 2016

Президент підписав Закон (законопроект № 1639) "Про внесення змін до Кодексу законів про працю України (щодо випробування при прийомі на роботу).
Розширюється перелік осіб, на яких не поширюється норма про встановлення випробування при прийомі на роботу. Зокрема, випробування не встановлюється для осіб, обраних на посаду, переможців конкурсного відбору на заміщення вакантної посади; осіб, які пройшли стажування при прийомі на роботу з відривом від основної роботи.
Випробування при прийомі на роботу не встановлюється також для вагітних жінок; одиноких матерів, які мають дитину віком до чотирнадцяти років або дитину-інваліда; осіб, з якими укладається строковий трудовий договір на строк до 12 місяців; осіб на тимчасові і сезонні роботи; внутрішньо переміщених осіб.
У строк випробування не зараховуються дні, коли працівник фактично не працював, незалежно від причини.
У разі встановлення власником або уповноваженим ним органом невідповідності працівника займаній посаді, на яку він прийнятий або виконуваній роботі, він має право протягом строку випробування звільнити такого працівника, письмово попередивши його про це за три дні.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Dlya-vagitnix-ne-vstanovlyuvatimut-viprobuvalnij-termi.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!