Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

День перемоги переможці акції «Тур вихідного дня» провели в місті-герої Одесі.

June 16, 2014

"Баланс-Клуб" любить робити подарунки. Ми зібрали фотографії і відгуки переможців нашої акції "Тур вихідного дня". Кожен з них - ваш колега, наш читач. Кожен говорив: "Мені ніколи не доводилося вигравати, і раптом - пощастило! Це просто диво!" Ви теж можете опинитися у числі щасливчиків. Спробуйте, шанс є у всіх!

День перемоги переможці акції «Тур вихідного дня» провели в місті-герої Одесі.


Одеса - місто-герой , як  і сотні інших населених пунктів, була окупована у Велику Вітчизняну війну фашистськими загарбниками. Одесити пережили  багато труднощів і горя: війська захопили місто  і багато місцевих жителів загинули в дні окупації.

Але Одеса вистояла!

І тепер, 9 –11 травня 2014 року,  зустрічала гостей привітною погодою, музикою в міському саду, безліччю ресторанчиків на Дерибасівській,  унікальною одеською говіркою, цвітінням білих і рожевих каштанів.

Багато цікавого з історії Одеси переможці третього та п`ятого розіграшів акції «Тур вихідного дня» дізналися завдяки екскурсії до катакомб, яку організувала компанія «Баланс-Клуб».

Наші переможці приїхали з різних регіонів України : із Тернопільської, Львівської, Чернігівської областей. Компанія «Баланс-Клуб» урочисто вручила переможцям іменні подарункові сертифікати.

Бухгалтери не тільки вміють добре рахувати, але й люблять активно відпочивати, проводити цікаво час. Наші переможниці виявилися дуже активними: відвідували спортзал, сауну, багато гуляли узбережжям і цікаво провели майже 5 годин на екскурсії. 

Після поїздки чудові відгуки і слова подяки були надіслані до редакції компанії «Баланс-Клуб». Частину їх них ми із задоволенням публікуємо.

Ладика Любов Олександрівна, головний бухгалтер

«Мене зовуть Любов Олександрівна. Я працюю головним бухгалтером в одному із державних підприємств міста Тернополя. Наше підприємство передплачує газету "Баланс" вже третій рік. Вона дуже допомагає мені в роботі, так як усі новини в законодавстві подаються оперативно. Консультації на різні теми дають мені повну інформацію про зміни в бухгалтерському та податковому обліку. Завжди перечитую коментарі редакції, в яких доступно роз`яснюються всі новини в законодавстві. Дуже цікаві та потрібні для бухгалтерів тематичні спецвипуски газети.

  Також я постійно відвідую семінари для передплатників газети "Баланс", які проводяться у нас в Тернополі. На них ми можемо послухати консультації аудиторів і представників податкової інспекції, пенсійного фонду та фонду соцстраху, поставити їм запитання, а також поспілкуватись із іншими бухгалтерами. Представники газети організовують нам також і святковий семінар на День бухгалтера. Запрошення на семінари, новинки "Бібліотеки Балансу", календарі нам приносить регіональний представник Голик Галина Іванівна.

  Про проведення розіграшу "Тур вихідного дня " серед передплатників газети "Баланс" я дізналась із розсилки редакції газети по електронній пошті. Зареєструвалась на сайті і була дуже здивована, коли мені подзвонили з "Баланс-Клубу" і повідомили, що я виграла путівку на вихідні на День Перемоги та ще й в Одесу, де я була ще у 80-х роках. Я, звичайно, відразу ж погодилась їхати, хоча ситуація на півдні України вже тоді була напружена, а перед самою поїздкою стались трагічні події в Одесі. Але я вирішила не втрачати такий шанс, і ми з колегою по роботі Надією поїхали до Одеси, про що тепер зовсім не жалкуємо.

  Відпочинок виявився дуже активним, ми побували в цікавих історичних місцях Одеси, нам провели екскурсію по центральній частині Одеси і в катакомбах. Проживали ми в готелі Vele Rosso, рівень сервісу в якому відповідав європейським стандартам. В номерах дуже чисто, затишно, харчування в ресторані задовольняло будь-які наші забаганки. Крім того, ми мали можливість позайматись у фітнес-залі, відвідали сауну. Прогулялись берегом моря, шкода,що не позагаряли, бо не було погоди.

  Відпочинком дуже задоволена, за що я вдячна "Баланс-Клубу". Бажаю всім бухгалтерам читати і передплачувати газету "Баланс" і вигравати такі ж гарні поїздки на вихідні дні.Також завдяки поїздці я мала нагоду познайомитись ї подружитись з цікавими і милими людьми, з якими, я думаю, ми тепер будемо підтримувати зв`язок. Дуже вдячна всім, хто організував для нас такий чудовий відпочинок».

 

Бушак Оксана Анатольевна, бухгалтер

«Активы, пассивы, проводки, повторяющиеся операции и цифры, цифры, цифры…так представляют работу бухгалтера большинство студентов.

Практикующие же специалисты в области учета согласятся, что мир современного бухгалтера очень редко ограничивается только цифрами. Сегодня главный бухгалтер, чтобы стать успешным профессионалом, должен не только четко и оперативно ориентироваться во всем, что касается деятельности организации, но и быть в курсе последних новостей экономики, политики и изменений законодательства. Ведь только обладая полной и оперативной информацией, бухгалтер сможет уверено и эффективно управлять финансами и обеспечивать организации стабильный рост и развитие.

Уже 19 лет я работаю главным бухгалтером. Как и любому главному бухгалтеру, мне часто приходится не только вести бухгалтерию, но и четко ориентироваться в правовой области, чтобы быстро и правильно находить выход из сложных и запутанных ситуаций. Решать злободневные вопросы мне помогает издательско-консалтинговая компания «Баланс-Клуб»,сотрудничество с которой началось еще в 1999 году, когда типография выпускала только газетно - журнальную продукцию. Очень приятно отметить, что «Баланс-Клуб» не перестает удивлять и радовать своими многочисленными информационными продуктами, которые всегда предоставляют полную и достоверную информацию об актуальных вопросах бухгалтерии, экономики и финансов.

Что касается меня, то хочу отметить, что ценю «Баланс» в первую очередь за своевременную, четкую и полноценную информацию, которая помогает в составлении отчетности, ведении учета и решении нестандартных ситуаций, которые могут возникать в ходе хозяйственной деятельности предприятия. Благодаря тому, что издания компании разделены на  категории, каждый бухгалтер может выбрать тот журнал, который подходит непосредственно для его предприятия, а также  легко и быстро найти нужную информацию. Профессионалы «Баланс-Клуба» четко и понятно проконсультируют на консультационной линии, а так-же расскажут про новости законодательства на семинарах, которые проводятся в регионах. Очень радуют постоянные рубрики: «Полезные аргументы и решения судовой практики», «Справочно-аналитическая информация», «Календарь бухгалтера», «Новости законодательства и нормативные документы с редакционными комментариями и рекомендациями».Спасибо «Баланс-Клубу» за душевное издание для бухгалтеров «Мой милый бухгалтер», читая его можно хоть на 5 минут отвлечься от работы.

Очень радуют розыгрыши призов. А особенно меня обрадовал розыгрыш по акции «Тур выходного дня». День Победы я отпраздновала в Одессе. Когда началась акция, я подумала, что анкету заполнять не буду, всё равно никогда ничего не выигрываю. Мне позвонили из «Баланса», спросили, заполнила ли я анкету. Ответила, что ещё нет. А потом решила заполнить, а вдруг! За розыгрышами не следила. 28 марта у меня День рождение, позвонил телефон и сказали, что я выиграла. Я сначала не поверила, не может быть! А оказалось -  может! Вот это настоящий подарок! «Баланс» подарил 3 дня незабываемого отдыха в Одессе: захватывающие экскурсии, на которых я узнала много интересных исторических фактов и легенд, общение с коллегами из других регионов Украины, романтические ужины и просто хорошее настроение! Спасибо вам огромное! В следующий раз обязательно заполню анкету! А вдруг выиграю!»

Акція «Тур вихідного дня» триває, і вже 20–24 червня 2014 року стануть відомі імена чотирьох наступних переможців, які відправляться до Карпат на День незалежності.

Поспішайте  оформити передплату та зареєструватися на сайті для участі в розіграші.

В акції беруть участь передплатники на півріччя та рік.

Спробуйте, шанс є у всіх!

[i1441]
из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!