Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Декларація з рентної плати подана без деяких додатків: відповідальність

October 10, 2016

Яка відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання податкової декларації з рентної плати, яка містить декілька додатків до неї, у тому числі якщо декларація подана, але без деяких відповідних додатків, та за якими кодами бюджетної класифікації сплачуються штрафні санкції?

За неподання або несвоєчасне подання Податкової декларації з рентної плати (далі – Податкова декларація), яка містить декілька додатків до неї, контролюючим органом застосовується штрафна санкція в розмірі 170 гривень за кожне неподання або несвоєчасне подання до відповідного контролюючого органу незалежно від кількості додатків, які подаються разом з Податковою декларацією. У разі повторного протягом року неподання або несвоєчасного подання Податкової декларації контролюючим органом накладається штраф в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.
Штрафні санкції за неподання або несвоєчасне подання Податкової декларації сплачуються на код бюджетної класифікації, який зазначено у податковому повідомленні-рішенні, врученому платнику рентної плати.
При цьому, застосування штрафних санкцій відповідно до ст. 120 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ (далі – ПКУ) за неподання деяких додатків до поданої вчасно Податкової декларацій ПКУ не передбачено.
Слід зазначити, що у разі неподання платником рентної плати разом з Податковою декларацією деяких додатків, у яких необхідно обчислити податкове зобов’язання за відповідним видом об’єкта, такий платник має право до настання граничного терміну подання такої звітності подати нову звітну Податкову декларацію разом з такими додатками або уточнюючу Податкову декларацію після настання граничного терміну її подання із зазначенням суми штрафної санкції у розмірі, визначеному п. 50.1 ПКУ.
Таку відповідь розмістили податківці у ЗІР, категорія 121.06.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Deklaraciya-po-rentnoj-plate-predstavlena-bez-nekotoryx-prilozhenij-otvetstvennost

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!