Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Щоб не повторити помилок у звітності з екологічного податку

December 21, 2016

Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що під час аналізу податкової звітності з екологічного податку за III квартал 2016 року встановлено непоодинокі методологічні помилки заповнення податкової звітності.
Відтак, платниками під час заповнення додатків до Податкової декларації екологічного податку не враховано, що з 1 січня 2016 року збільшено на 26,7 відсотка ставки екологічного податку, що діяли у 2015 році.
У колонці 3 додатків 1-3 до декларації екологічного податку фактичний обсяг викидів або об’єкт оподаткування платниками зазначається у «кілограмах», а не у «тоннах».
У випадках, коли коефіцієнт дорівнює «1», у колонці 5 додатка 2, колонках 5 та 6 до декларації екологічного податку платниками замість «1» зазначається «0».
У колонці 5 додатка 2, колонках 5 та 6 додатка 3 до декларації екологічного податку коефіцієнт платниками зазначається інший, ніж передбачено Податковим кодексом України, або зазначається ставка податку.
У додатках 1-3 платниками зазначається не безпосередній код забруднюючої речовини (відходів), а загальний – код групи забруднюючої речовини (відходів).
Платникам слід бути пильними, адже ними зазначається код однієї забруднюючої речовини (відходів), а ставка іншої. Також заповнюється замість одного додатка до декларації інший додаток.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/CHtoby-ne-povtorit-oshibok-v-otchetnosti-po-ekologicheskomu-nalogu

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!