Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Що ще мають знати вкладники?

6 березня 2013 р.

Внесено зміни до положення про порядок інформування вкладників про систему гарантування вкладів фізичних осіб, затвердженого рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізосіб від 23.07.12 р. № 10. 
Тепер банки зобов`язали розміщувати у всіх приміщеннях банку, де вкладникам надаються банківські послуги (на інформаційних стендах та/або в операційному залі, де здійснюються операції з приймання вкладів від фізосіб тощо), а також на власній сторінці в мережі Інтернет, інформацію про розмір гарантованої суми відшкодування за вкладами, включаючи відсотки. 
У разі залучення банком вкладу, на відшкодування коштів за яким не поширюються гарантії Фонду, банк зобов`язаний ознайомити про це під підпис фізичну особу, яка має намір розмістити такий вклад у банку, до укладення такого договору, у тому числі вкладу, розміщеного на умовах отримання від банку процентів на більш сприятливих договірних умовах, ніж звичайні, або з іншими фінансовими привілеями від банку (вклади на індивідуальній основі). 
Сума відшкодування розраховується з урахуванням сум, сплачених вкладнику протягом дії тимчасової адміністрації у банку. Зобов`язання з виплати відсотків за вкладами фізосіб, нарахованих під час здійснення тимчасової адміністрації, задовольняються у частині, що перевищує суму, виплачену Фондом.

Рішення Фонду гарантування вкладів фізосіб від 31.01.13 р. № 8 набуде чинності з дня опублікування.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!