Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Що має знати фермер при страхуванні майбутнього врожаю винограду та фруктів

April 8, 2016

Україна - країна аграрна, а значить, в розвитку ринку страхування сільськогосподарських ризиків мало хто сумнівається. Незважаючи на те, що зараз багато фермерів обходяться без страхування власних врожаїв, страховики впевнені у величезних перспективах цього виду страхування. На які параметри орієнтуватися при виборі страхування майбутнього врожаю винограду і насадження виноградної лози, а також майбутнього врожаю фруктів на 2016 р.?

У разі недобору або загибелі врожаю технічного винограду (врожаю фруктів) і загибелі виноградних лоз (фруктових дерев) протягом 2016 р. аж до збирання врожаю винограду (фруктів), програма компанії АГРОРІСК компенсує вартість недоотриманого врожаю винограду (фруктів) і загиблих / постраждалих лоз (дерев). Термін дії договору страхування: від дати укладення договору до 31.10.2016. Також договір може діяти з осені (але не пізніше 30 грудня до 31 грудня наступного року). 
Страховані ризики:
• усі ризики погоди осіннє - зимового періоду
• весняні заморозки
• град
• ураган
• посуха
• надлишкові опади, що перешкоджають застосуванню засобів захисту рослин
• надлишкові опади, що перешкоджають збиранню врожаю
• осінні заморозки
• протиправні дії третіх осіб
• а також будь-які інші погодні явища за бажанням клієнта
Під страховим випадком для майбутнього врожаю винограду (фруктів) розуміється падіння фактичної врожайності винограду (фруктів) до рівня нижче гарантованої врожайності внаслідок будь-яких застрахованих ризиків протягом терміну дії договору. А для виноградних лоз (фруктових дерев) - загибель або необхідність обрізки застрахованих лоз «на чорну ніжку» внаслідок будь-яких застрахованих ризиків протягом терміну дії договору.
Страхова сума для майбутнього врожаю винограду (фруктів) визначається в розмірі середньої фактичної врожайності по ділянці за попередні 5 років, помноженої на площу ділянки і на вартість 1 ц. винограду (фруктів). Вартість 1 ц. винограду (фруктів) визначається за бажанням клієнта.
Для лоз (дерев) визначається в розмірі замісної вартості ремонтної лози (дерев) і / або робіт по ремонту. Вартість витрат на ремонт визначається клієнтом і повинна бути підтверджена документально. Гарантована врожайність визначається як 80% або 70% від середньої врожайності винограду (фруктів) на даній ділянці за попередні 5 років (врожаї 2015 року, 2014 року, 2013, 2012 2011).

Детальніше читайте за посиланням: http://uteka.ua/ua/publication/CHto-dolzhen-znat-fermer-pri-straxovanii-budushhego-urozhaya-vinograda-i-fruktov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!