Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Ціна придбання сільгосптоварів (послуг) перевищує фактичну ціну їх постачання: в якій деці відобразити ПЗ?

August 26, 2016

В якій податковій декларації з ПДВ сільськогосподарським підприємством – суб’єктом спеціального режиму оподаткування відображаються податкові зобов’язання, що виникли у зв’язку з перевищенням ціни придбання/звичайної ціни самостійно виготовлених сільськогосподарських товарів/послуг над фактичною ціною їх постачання?

Податківці у ЗІР, категорія 101.21 повідомили, що податкові зобов’язання, які виникли у сільськогосподарського підприємства – суб’єкта спеціального режиму оподаткування у зв’язку з постачанням сільськогосподарських товарів/послуг, відображаються у рядку 1.1 податкової декларації з ПДВ з позначкою «0121»/«0122»/«0123» виходячи з їх фактичної ціни.
При цьому, сума перевищення ціни придбання/звичайної ціни самостійно виготовлених сільськогосподарських товарів/послуг над фактичною ціною їх постачання відображається в декларації з ПДВ з позначкою «0110».

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Cena-priobreteniya-selxoztovarov-uslug-prevyshaet-fakticheskuyu-cenu-ix-postavki-v-kakoj-deke-otrazit-NO

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!