Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Цільові аукціони з продажу заставного майна проводитимуться за новим порядком

July 19, 2017

Затверджено Порядок, який визначає проведення цільових аукціонів з продажу майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі (далі – цільовий аукціон).
Дія цього Порядку поширюється на майно, яке перебуває у податковій заставі та щодо якого прийнято рішення контролюючого органу про погашення усієї суми податкового боргу, за винятком:
– майна, яке може бути згруповане та стандартизоване;
– майна, що швидко псується, а також іншого майна, обсяги якого не є достатніми для організації прилюдних торгів;
– цінних паперів;
– майна, щодо обігу якого встановлено обмеження законом. Продаж такого майна здійснюється на закритих торгах, які проводяться на умовах змагальності;
– цілісних майнових комплексів підприємств, майно яких перебуває у державній або комунальній власності чи якщо згідно із законодавством з питань приватизації для відчуження майна підприємства необхідна попередня згода органу приватизації або іншого державного органу, уповноваженого здійснювати управління корпоративними правами. Продаж майна такого підприємства організовується державним органом приватизації за поданням відповідного контролюючого органу із дотриманням вимог законодавства з питань приватизації.
Заходи, пов'язані з продажем майна на цільовому аукціоні, здійснюються за місцем реєстрації платника податків після прийняття керівником (його заступником або уповноваженою особою) контролюючого органу рішення про погашення усієї суми податкового боргу.
Організаторами цільових аукціонів є уповноважені товарні біржі, визначені центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику, на конкурсних засадах.
Організатор цільового аукціону повинен провести аукціон у строки, визначені відповідним договором, але не пізніше ніж через 2 місяці після його укладення.
Уповноважена товарна біржа вчиняє дії з продажу майна за дорученням контролюючого органу на умовах найкращої цінової пропозиції.

Наказ Мінфіну від 22.05.17 р. № 518 набуде чинності з дня опублікування. Готується до опублікування в «Офіційному віснику України» від 25.07.17 р. № 58.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!