Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Чи буде штраф у разі самостійного виправлення помилки у формі №1ДФ?

22 грудня 2016 р.

ДФС у листі від 23.11.2016 р. № 20232/5/99-99-13-01-01-16 нагадує, що у разі самостійного виправлення помилки, що призвела до зменшення податкового зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб та військового збору, на суму несвоєчасно сплаченого податку податковим агентом нараховується пеня згідно зі ст. 129 ПКУ.
Крім того, якщо податковий агент самостійно на основі здійсненого перерахунку, що проводився відповідно до п. 169.4 ст. 169 ПКУ, виявляє помилки щодо нарахованого (перерахованого) військового збору та вносить відповідні зміни до податкового розрахунку за формою N 1ДФ, до такого податкового агента застосовується відповідальність згідно з п. 119.2 ст. 119 ПКУ, оскільки перерахунок, передбачений п. 169.4 ст. 169 ПКУ, проводиться виключно для визначення правильності оподаткування податком на доходи фізичних осіб.
Водночас уточнюючий податковий розрахунок подається у разі необхідності проведення коригувань податкового розрахунку після закінчення строку його подання. Такий податковий розрахунок може подаватися як за звітний період, так і за попередні періоди.
Для проведення коригування у ф. N 1ДФ необхідно виключити рядок, в якому була допущена помилка. Для виключення одного помилкового рядка з попередньо введеної інформації потрібно повторити всі графи такого рядка і у графі 9 указати "1" - на виключення рядка.
Після чого для введення нового рядка з відображенням правильної суми податку потрібно повністю заповнити всі його графи і у графі 9 указати "0" - на введення рядка.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Budet-li-shtraf-v-sluchae-samostoyatelnogo-ispravleniya-oshibki-v-forme--1DF

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!