Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Бренд Року-2016: хто став кращим?

April 13, 2016

Інтрига розкрита. Церемонія нагородження Конкурсу Бренд Року 2016, що відбулася 7 квітня, визначила найкращі бізнес-компанії України, які були визнані споживачами нашої країни в 10 категоріях і галузях економіки.
Повний список переможців всеукраїнського конкурсу:
Будівельна компанія ІНТЕРГАЛ-БУД, виробник жіночого одягу - бренд Gepur, консалтингова компанія ВИСОЦЬКИЙ КОНСАЛТИНГ, будівельна компанія - бренд СИНЕРГИЯ, IT-компанія - бренд МАХАОН, товари для дітей - бренд Miracle Me, мережа фітнес-клубів номер 1 в Україні - бренд Sport Life, видання преміум-класу для чоловіків Proman Ukraine, високоефективна натуральна косметика - бренд АМРИТА. Бренд-Персона - Ольга Казберова, директор і генеральний продюсер Телеканалу MAXXI TV.
Традиційно церемонія нагородження привернула увагу представників ТОП-менеджменту українського бізнесу, журналістів і навіть артистів, які під час кава-брейків шукали відповідь на непросте питання - що таке бренд і як же стати брендом.
Переможці всеукраїнського конкурсу Бренд Року зізналися, що отримана нагорода - не лише велика честь, а й величезна відповідальність.
Але існують бренди, які, на жаль, не розкручені досі. Однак завдяки такому конкурсу, як Бренд України, компанії можуть здобути широку популярність і піти у відрив від конкурентів.
За словами організаторів Конкурсу Бренд Року, вони вже приступають до досліджень, які визначать бренди 2017 року. Нам залишається тільки дочекатися результатів.
Докладнішу інформацію можна знайти за посиланням: http://ru.golos.ua/

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/end-Goda-2016-kto-stal-luchshim.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!