Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Бізнес про нові ліцензійні умови медпрактики

April 22, 2016

Запровадження в Україні нових ліцензійних умов медичної практики і банків пуповинної крові містить багато переваг як для держави, так і для бізнесу.
Цей нормативно-правовий акт несе велику кількість позитивних зрушень. Зокрема, нові ліцензійні умови дають можливість для фізичних осіб, підприємців, які не мають медичної освіти, здійснювати господарську діяльність, відкривати свою медичну практику і набирати штат працівників з відповідною медичною освітою. Це можливість поліпшення інвестиційного клімату.
Ще одним дуже важливим питанням, яке врегульовується новими умовами ліцензування, є успадкування сімейної медичної справи.
Наступне зрушення стосується кадрових змін. Фізична особа, підприємець, заклад охорони здоров'я, які подають документи на отримання ліцензій, виключно протягом місяця з моменту її отримання можуть укладати відповідні угоди з працівниками свого закладу.
Крім того, правила врегульовують питання щодо медичних оглядів. Є перелік підприємств, установ та організацій, які проводять медичний огляд для своїх працівників, є медогляди в навчальних закладах. Ліцензійні умови врегулювали це питання і регламентують три основні моменти, у зв'язку з якими можуть проводити такі огляди і яким чином: на підставі укладення договорів із закладами охорони здоров'я, надання можливості ФОП відкривати медичний кабінет у таких установах або навчальних закладах і можливість підприємствам та організаціям самостійно отримувати ліцензії та відкривати медичні кабінети без створення закладів охорони здоров'я.
Докладніше дивись за посиланням: http://www.ukrinform.ua/.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/iznes-o-novyx-licenzionnyx-usloviyax-medpraktiki.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!