Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Банки ретельніше перевірятимуть інформацію про фінансові операції клієнтів

August 19, 2016

НБУ затвердив постановою від 15.08.16 р. № 369 "Про затвердження Положення про порядок здійснення банками аналізу та перевірки документів (інформації) про фінансові операції та їх учасників".
Відповідно до цього Положення, банк зобов’язаний забезпечити всебічний аналіз і перевірку документів (інформації) про фінансові операції (які здійснюються та/або які клієнт має намір здійснити) клієнтів банку та відомостей про їх учасників, котрі є підставою для:
1) купівлі іноземної валюти з метою перерахування за межі України;
2) перерахування іноземної валюти за межі України;

3) перерахування коштів у гривнях на користь нерезидентів через кореспондентські рахунки банків-нерезидентів, відкриті в банках;
4) перерахування коштів на користь нерезидентів через філії банків, відкриті на території інших держав;
5) надання згоди на обслуговування операцій за договором (у т.ч. у разі внесення змін у договір), що передбачає виконання резидентами боргових зобов’язань перед нерезидентами за залученими від нерезидентів кредитами, позиками в іноземній валюті;
6) зарахування коштів у гривнях й іноземній валюті на інвестиційні рахунки, що відкриваються нерезидентам-інвесторам у банках України, як повернення іноземної інвестиції та прибутків, доходів, інших коштів, одержаних іноземним інвестором від інвестиційної діяльності в Україні тощо.
Постанова набуде чинності з 1 вересня 2016 р.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Banki-tshhatelnee-budut-proveryat-informaciyu-o-finansovyx-operaciyax-klientov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!