Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Алгоритм заповнення форми державного статспостереження N 1-П (місячна)

January 3, 2017

Держстат у листі  від 15.07.2016 р. N 17.4-12/6 надав роз'яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-П (місячна) "Терміновий звіт про виробництво промислової продукції (товарів, послуг) за видами".

Ці Роз’яснення містять інформацію про показники форми державного статистичного спостереження N 1-П (місячна) "Терміновий звіт про виробництво промислової продукції (товарів, послуг) за видами" (далі - форма).

Показники форми вміщують дані про виробництво промислової продукції за видами, яку було вироблено за звітний місяць на власних або орендованих потужностях, із власної сировини або сировини замовника та яка за позиціями Номенклатури продукції промисловості (далі - Номенклатура), затвердженої на звітний рік наказом Держстату, у графі 4 має позначку "м".

У випадку виробництва продукції у рамках договору про спільну діяльність показники форми містять дані сторони договору, на потужностях якої (власних чи орендованих) вироблена така продукція, і включають загальний обсяг її виробництва.

Дані замовників, які вступають у договірні відносини з підрядниками щодо виконання частини виробничого процесу або навіть повного виробничого процесу виробництва промислової продукції, форма не вміщує.

Значення показників форми за графами 1 - 3, 5 мають формат представлення в числах залежно від одиниці вимірювання продукції, зазначеної у графі 3 Номенклатури:

за одиницями вимірювання, в назвах яких присутні слова "мільйон", "тисяча", - з одним десятковим знаком (після коми);

за іншими одиницями вимірювання - у цілих числах.

Значення показника у графі 4 має формат представлення в числах з одним десятковим знаком (після коми).

Показники форми ґрунтуються на даних первинної документації (відомості, накладні, акти, картки, книги обліку) та даних бухгалтерського обліку.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Algoritm-zapolneniya-formy-gosudarstvennogo-statnablyudeniya-N-1-P-mesyachnaya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!