Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Агро-новини від 12.06.16 р.

June 13, 2016

В Україну приїдуть китайські фахівці для інспектування виробництва черешні.
Міністерство аграрної політики та продовольства прогнозує приїзд в Україну фахівців з Китаю для інспектування виробництва черешні наприкінці червня.
Уже найближчим часом — в кінці червня (приїдуть китайські фахівці). Вони зацікавлені в нашій черешні. Хочуть приїхати й подивитися на виробництво. Після цього китайські партнери повинні сформувати своє бачення — у якому вигляді експортувати, тип упакування і т.п.
Мінагрополітики зараз активно підтримує тих виробників, які займаються садівництвом, і намагаються вивчити можливості зовнішніх ринків для вигідного збуту української садівничої продукції.
Китайський ринок дуже перспективний у багатьох напрямках і за цінами теж. Наприклад, якщо порівняти ціни за кілограм черешні в нас і в Китаї, то за останніми цифрами, ціна черешні в Китаї доходила до 25 дол./кг.
З Китаєм зараз ведуться переговори у трьох напрямках: крім можливості поставок ягід, також обговорюється питання поставок на їхній ринок м’ясної продукції та розширення списку підприємств, які мають право експортувати молочну продукцію на китайський ринок.
Крім того, українська сторона зараз чекає відповідь із Китаю у питанні дозволу експорту на їхній ринок соняшникового шроту.
Докладніше дивись за посиланням: http://teren.in.ua/2016/06/12/agro-novyny-12-chervnya/.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Agro-novosti-12.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!