Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Агентство по розшуку активів отримує доступ до реєстру довіреностей

April 5, 2016

Міністерство юстиції внесло зміни до положення в Єдиному реєстрі довіреностей у частині доступу до реєстру Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.
Такі зміни в Положення передбачені наказом Мін'юсту від 24.03.16 р. № 831/5 "Про внесення змін до Положення про Єдиний реєстр довіреностей".
Також наказом змінено редакцію глави 6 Положення, яка до цього наказу стосувалися доступу до реєстру тільки Національного антикорупційного бюро. Тепер норми глави 6 регулюватимуть порядок доступу до реєстру як НАБУ, так і Агентства з розшуку активів.
Так, доступ до реєстру надається на підставі укладеного договору з адміністратором реєстру на безоплатній основі. Доступ до реєстру здійснюється з використанням електронного цифрового підпису.
Національне агентство при здійсненні повноважень, визначених законом, користуються інформацією з реєстру про зареєстровані дорученнях (в тому числі їх дублікати), а також про припинення їх дії.
Обробка отриманої з реєстру інформації здійснюється з дотриманням законодавства про захист персональних даних і забезпеченням захищеної законом таємниці. Забороняється надавати іншим особам за їх зверненням інформацію, отриману відповідно до цього положення, крім випадків, встановлених законом.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Agentstvo-po-rozysku-aktivov-poluchaet-dostup-k-reestru-doverennostej.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!