Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Електронне декларування виявилося під загрозою зриву

August 4, 2016

Згідно з рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції (НАПКА) система електронного декларування мала запрацювати через два тижні - 15 серпня в 2016 р, але технічне завдання до сих пір не погоджено.
Як повідомили в Антикорупційної групі реанімаційних Пакета Реформ, система повинна почати свою роботу через два тижні - 15 серпня 2016 року. З тих пір свої електронні декларації в нову систему почнуть подавати вищі посадові особи держави, судді, прокурори і т.д. Програмне забезпечення для роботи системи готове. Після реєстрації в Мін'юсті 22 липня набули чинності підзаконні акти НАПКА, необхідні для роботи системи.
Залишилося вирішити лише одне питання - отримати атестат відповідності на комплексну систему захисту інформації (КСЗІ) в системі декларування. За це відповідає Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України.
Згідно з графіком запуску системи в п'ятницю, 29 липня, Держслужба спецзв'язку мала узгодити Технічне завдання та визначити ліцензовану організацію, яка проведе експертизу КСЗІ. Це зроблено не було, що ставить під сумнів своєчасне завершення процесу підтвердження відповідності на КСЗІ системи електронного декларування, повідомляє Антикорупційна група РПР.
Отримання атестата відповідності на систему декларування є не просто технічним вимогою - це необхідна умова для законного функціонування системи. Без такого атестата система зможе працювати лише в випробувальному режимі експлуатації, що є неприйнятним, оскільки електронні декларації, які будуть подані в таку систему, не матимуть юридичного значення.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Elektronnoe-deklarirovanie-okazalos-pod-ugrozoj-sryva.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!