Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Електронне адміністрування ПДВ: оприлюднено новий проект

February 16, 2017

ДФС оприлюднила проект постанови КМУ „Про внесення змін до Порядку електронного адміністрування податку на додану вартість”.
Так, відповідно до підпункту 4 пункту 2 розділу XIX Кодексу (зміни, внесені Законом № 909) визнається такою, що втратила чинність з 1 січня 2017 року, стаття 209 розділу V Кодексу, що регламентувала спеціальний режим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства.
Крім того, пунктом 48 підрозділу 2 розділу ХХ Кодексу (зміни, внесені Законом № 1791) установлено, зокрема, що рахунки в системі електронного адміністрування податку на додану вартість, що додатково відкриті відповідно до пункту 200 1.2 статті 200 1 Кодексу платникам - сільськогосподарським підприємствам, які обрали спеціальний режим оподаткування відповідно до статті 209 Кодексу, закриваються з дня, наступного за граничним строком сплати податкових зобов’язань за грудень 2016 року, для платників, які обрали квартальний податковий період, – за четвертий квартал 2016 року.

Разом з тим, Законом № 1797 удосконалено податкове законодавство, зокрема внесено ряд змін до Кодексу в частині оподаткування податком на додану вартість, а саме:
– врегульовано питання перенесення значення реєстраційної суми (∑Накл) у випадку реорганізації такого платника податку;
– надано платнику право реєструвати податкові накладні/розрахунки коригування на суму показника ∑Перевищ, зменшеного на суму податкових зобов’язань та збільшену на показник ∑ПопРах;
– врегульовано питання повернення з бюджету зайво зарахованих коштів на електронний рахунок;
– надано можливість сплати до бюджету податкових зобов’язань по уточнюючих розрахунках до податкових декларацій з податку на додану вартість через електронні рахунки.
З огляду на це виникає необхідність внесення змін у діючий Порядок електронного адміністрування податку на додану вартість, затверджений постановою КМУ від 16.10.14 р. № 569 (зі змінами).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Elektronnoe-administrirovanie-NDS-v-novom-proekte.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!