Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Адміністрування податку на прибуток та податковий контроль за трансфертним ціноутворенням

June 9, 2017

31 березня 2017 року набув чинності Порядок визначення середньозваженого значення показника рентабельності для зіставної юридичної особи для цілей трансфертного ціноутворення, затверджений постановою КМУ від 29.03.17 р. № 191 (далі – Порядок № 191).
Порядок забезпечить виконання пп 39.3.2.8 Податкового кодексу для встановлення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки» та визначає процедуру розрахунку середньозваженого значення показника рентабельності в разі використання фінансових показників зіставної юридичної особи за декілька податкових періодів (років) для цілей трансфертного ціноутворення.
Середньозважене значення показника рентабельності застосовується під час розрахунку діапазону рентабельності для методів, які базуються на порівнянні фінансових показників контрольованої операції з фінпоказниками зіставних юросіб. Насамперед середньозважене значення показника рентабельності буде розраховуватись при застосуванні методу чистого прибутку, та, залежно від результатів функціонального та економічного аналізу контрольованих операцій, в окремих випадках може використовуватись і для методів ціни перепродажу, «витрати плюс» та розподілення прибутку.

Лист ГУ ДФС у Тернопільській області від 26.05.17 р. № 13539/7/99-99-15-02-01-17.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!