Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Абревіатура поряд з ініціалами у достовірно заповненій ПН допускається

12 березня 2016 р.

Чи є порушенням заповнення податкової накладної із зазначення ФОП, ФО-П або СПД-ФО у полях "Продавець" або "Покупець" разом П.І.Б.?
Порушенням порядку заповнення податкової накладної будуть вважатися, в першу чергу, відсутність у податковій накладній хоча б одного показника, який є обов'язковим реквізитом податкової накладної (перераховано у пп. "а"-"і" п. 201.1 ПКУ), а також невідповідність показників, зазначених у податковій накладній, умов поставки (ціна, вартість, номенклатура, кількість товару тощо).
Якщо у податковій накладній всі обов'язкові реквізити заповнені правильно і достовірно, то незалежно від того, що в полі "Особа (платник податку) - продавець" або графі "Особа (платник податку) - покупець" поруч із прізвищем, ім'ям та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник ПДВ, містяться абревіатури ФОП, ФО-П або СПД-ФО, така податкова накладна вважається заповненою без порушень (за умови вірно заповнених всіх інших реквізитів).
Таке роз'яснення міститься в листі ДФС від 24.02.2016 р № 1486/Д/26-15-12-02-14.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Abbreviatura-vozle-inicialov-v-dostoverno-zapolnennoj-NN-dopuskaetsya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!