Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

14 квітня - граничний термін здачі звітів для компенсації середнього заробітку мобілізованих за 2015 рік

April 2, 2015

Кабмін затвердив Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.
Компенсація здійснюється за 2015 рік  за рахунок коштів, передбачених у Держбюджеті України.
Бюджетні кошти спрямовуються підприємствам, установам,  організаціям на компенсацію витрат на виплату середнього заробітку працівникам, які працювали на таких підприємствах, в установах, організаціях на час призову на військову службу, не більше одного року.
Для отримання компенсації підприємство, установа, організація за місцем реєстрації щомісячно подають до управління праці та соціального захисту населення звіт про фактичні витрати на виплату середнього заробітку працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, погоджений районним (міським) військовим комісаріатом, який здійснював призов працівника на військову службу. Перші звіти за січень, лютий, березень 2015 року підприємства подають до 15 квітня поточного року.
З питань, які виникають у ході реалізації постанови, звертатися до Департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації за тел. 63-28-60, 63-28-72.

За матерілами офіційного сайту Департаменту праці та соціального захисту населення  Полтавської  облдержадміністрації.

Новини за темою:
Як підприємству отримати компенсацію за мобілізованого працівника?

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!