Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

«M.E.Doc»: відповіді на гарячі запитання щодо роботи з ПЗ

July 10, 2017

Чи можна працювати в програмі «M.E.Doc»? Чи реєструються податкові накладні/розрахунок коригування (далі – ПН/РК) через програму? Чи є можливість подавати звіти до контролюючих органів?
Так, в програмі можна працювати. На даний момент ви можете реєструвати ПН/РК та подавати звіти до контролюючих органів. Ми також рекомендуємо використовувати версію програми 10.01.188.

Де взяти дистрибутив 10.01.188 до комп’ютерної програми «M.E.Doc»?
Дистрибутив доступний за посиланням  http://www.me-doc.com.ua/uk/page/distr

Як обмінюватися РК через програму «M.E.Doc»?
Для обміну РК налаштуйте програму, увійшовши в «Параметри системи»/«Документообіг» та у полі поставте відмітку «Сервер ДФС».

Чи працюють сертифікати АЦСК «Україна» в інших веб-сервісах та програмах? Чи потрібно отримувати нові сертифікати АЦСК «Україна»?
Акредитований центр сертифікації ключів ТОВ «ЦСК «Україна» працює. Сертифікати АЦСК «Україна» працюють у звичайному режимі у всіх веб-сервісах та програмах.
Якщо у вас збереглися секретні ключі, ви можете продовжити свою роботу з електронними документами, але якщо ви постраждали від атаки та втратили ключі, ми пропонуємо перевидати їх безкоштовно в будь-якому регіональному представництві АЦСК «Україна».

Моя програма перейшла в деморежим, як отримати код доступу?
Код доступу можна отримати, відправивши лист на електронну пошту koddostupumedoc@ukr.net, вказавши код ЄДРПОУ та свою електронну адресу.

Я отримала код доступу, як його завантажити до програми?
Увійдіть у розділ «Адміністрування»/«Керування кодом доступу» та оберіть вкладку «Код  доступу». Далі відкрийте файл з кодом доступу, роширення файлу .txt, та скопіюйте все, що знаходиться у файлі. Після цього вставте все скопійоване у вкладку «Код доступу» та натисніть кнопку «Зберегти».

Як додзвонитися на технічну підтримку програми «M.E.Doc»?
На сьогодні, на жаль, номер (044) 206-72-10 не працює, зверніться за технічною підтримкою до наших партнерів: http://www.me-doc.com.ua/uk/page/partners
або за телефонами: (093) 991-64-46, (097) 985-53-38, (066) 027-57-14, (093) 861-42-35, (098) 286-98-76, (067) 686-06-57, (095) 049-39-44, (063) 062-31-11, (093) 923-05-24, (093) 348-61-38, (066) 156-85-35, (099) 225-41-49, (098) 553-89-08, (096) 108-77-82, (096) 108-92-38.

Коли буде наступне оновлення до програми «M.E.Doc»?
Розробник «M.E.Doc» робить все можливе для того, щоб найближчим часом випустити оновлення, яке гарантовано виключає загрози для користувачів.

Коли буде працювати веб-сервіс «СОТА»?
Сервери веб-сервісу були вилучені співробітниками Кіберполіції. Наразі ми докладаємо усіх зусиль для відновлення роботи веб-сервісу «СОТА».

Якщо мій комп був заражений, що робити?
Вам необхідно виконати таке:
• зверніться до вашого системного адміністратора для того, щоб перевстановити операційну систему;
• виконайте рекомендації, надані фахівцями СБУ, що описані за посиланням «Служба безпеки України»;
• встановіть програму «M.E.Doc» версії 10.01.188, дистрибутив за посиланням  http://www.me-doc.com.ua/uk/page/distr;
• отримайте код доступу до програми, відправивши лист на електронну пошту koddostupumedoc@ukr.net, вказавши код ЄДРПОУ та свою електронну адресу;
• переконайтеся у наявності секретних ключів та сертифікатів. Якщо у вас збереглися секретні ключі, ви можете продовжити свою роботу з електронними документами. Aле, якщо ви постраждали від атаки та втратили ключі, ми пропонуємо перевидати їх безкоштовно в будь-якому регіональному представництві АЦСК «Україна»;
– реєструйте ПН/РК та відправляйте звіти до контролюючих органів.

Як можна заблокувати сертифікати АЦСК «Україна»?
Якщо ви знаєте парольний діалог, ви можете зателефонувати за номером (096) 102-37-66 (цілодобово).
Якщо ви не знаєте парольний діалог, ознайомтесь з детальним порядком блокування/скасування за посиланням  uakey.com.ua

Мої ключі постраждали під час атаки, що мені тепер робити?
Якщо ви постраждали від атаки та втратили ключі, ми пропонуємо перевидати їх безкоштовно в будь-якому регіональному представництві АЦСК «Україна».
Задля гарантування безпечного отримання та подальшого використання електронного цифрового підпису рекомендуємо звертатися особисто директору підприємства.
При зверненні в представництво вам необхідно надати нові заявки в електронному вигляді (формат .pck) та в паперовому вигляді, підписані кожним із підписувачів.
Також необхідно надати установчі документи підприємства, документ, що посвідчує вашу особу, та довіреність (у випадку, якщо звертається не директор підприємства).
Додаткових документів надавати не потрібно.
Зверніть увагу! Необхідно заблокувати попередні сертифікати. Найшвидший спосіб – це блокування по парольному діалогу. Якщо ви його знаєте, звертайтесь за телефоном (096) 102-37-66 (цілодобово).
Якщо ви не знаєте парольний діалог, ознайомтесь з детальним порядком блокування/скасування за посиланням  uakey.com.ua

Чому довго не надходять квитанції про реєстрацію ПН/РК?
З понедiлка повноцінно запрацювала електронна система управління ризиками при адмініструванні ПДВ, яка автоматично буде зупиняти реєстрацію ризиками ПН. Cистема передбачає відправку квитанцій користувачам із затримкою приблизно на 5 годин.

Що робити? Надходить квитанція, що ПН з таким номером вже зареєстрована?
Вам необхідно виконати таке:
• відкрийте будь-яку вихідну ПН;
• оберіть файл «Показати бланк»;
• оберіть файл «Властивості»;
• у відкритому вікні перейдіть у вкладку «Додатково», оберіть місяць та у стовпцях «Початок інтервалу» та «Кінець інтервалу» вкажіть значення, наприклад «1 000» та «2 000»;
• натисніть кнопку «Зберегти» та відправте ПН на реєстрацію.

Як підтягнути в «M.E.Doc» зареєстровані видані/отримані ПН?
Зробити це можливо двома способами:
• скористайтеся функцією «Звірка документів з ЄРПН», що знаходиться у модулі «Первинний документ»;
• можна відправляти окремі запити через «Довідка державних органів»/«Інформаційна довідка».

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!