Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

ГФС временно приостановил предоставление услуг ЭЦП юрлицам, зарегистрированным после 01.01.16 г.

February 4, 2016

У зв’язку з набранням з 1 січня 2016 року чинності нової редакції Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» змінено процедуру державної реєстрації юридичної особи. Зокрема, виключено норму щодо повернення другого примірника установчого документа (положення, статут, зміни до статуту тощо) з відміткою державного реєстратора.
Встановлення юридичної особи здійснюється за її установчими документами (положення, статут юридичної особи тощо) або копіями таких документів, які нотаріально посвідчені відповідно до законодавства.
Відтак, враховуючи відсутність нормативно-правових актів, які б регулювали порядок ознайомлення третіх осіб з установчими документами, що надавалися для здійснення державної реєстрації юридичної особи, АЦСК ІДД ДФС змушений тимчасово призупинити надання послуг електронного цифрового підпису юридичним особам, зареєстрованим після 01.01.16 р., а також тим, які вносили зміни до установчих документів починаючи з 01.01.16 р.
Для захисту законних прав суб’єктів господарювання та прискорення вирішення порушених питань ДФС направлено офіційні запити до контролюючого органу.
Після отримання відповідних роз’яснень, буде розглянуто питання щодо порядку подальшого обслуговування зазначених вище підприємств, про що буде повідомлено додатково.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/DFS-timchasovo-prizupineno-nadannya-poslug-ECP-yurosobam-zareyestrovanim-pislya-01.01.16-r.-13247.

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!