Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Утверждены новые Правила организации делопроизводства и архивного хранения документов

14 июля 2015 г.

Міністерство юстиції України 18.06.2015 за № 1000/5 прийняло наказ Про затвердження Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях

Правила встановлюють єдині вимоги щодо створення управлінських документів і роботи зі службовими документами, а також порядок їх архівного зберігання в державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях незалежно від форм власності (далі - установи). Правила є нормативно-правовим актом, обов`язковим для виконання всіма установами.

Особливості організації діловодства зі службовими документами, що містять інформацію з обмеженим доступом, діловодства за зверненнями громадян щодо запитів на інформацію в окремих галузях та сферах суспільних відносин визначаються іншими нормативно-правовими актами.

Створювані управлінські документи повинні відповідати правовому статусу установи.

Організаційно-розпорядчі документи оформляють на бланках. Розміщення реквізитів на бланку повинно відповідати ДСТУ 4163-2003. 

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Zatverdzheni-novi-Pravila-organizacii-dilovodstva-ta-arxivnogo-zberigannya-dokumentiv-7757

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!