Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Утвержден порядок и размеры выплат пособия в случае гибели или инвалидности волонтеров

August 20, 2015

ряд затвердив порядок та розміри виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту. Відповідне рішення прийнято на засіданні Кабінету Міністрів 19 серпня.
Уряд встановив одноразову грошову допомогу у разі загибелі волонтера в розмірі 500 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. На сьогодні ця сума становить 609 тис. грн. Допомога виплачується членам сім’ї, батькам та утриманцям загиблого в рівних частинах.
У разі отримання інвалідності передбачена така допомога волонтерам від держави:
- інвалідність І групи - 250 прожиткових мінімумів (304 тис.грн.);
- інвалідність ІІ групи - 200 прожиткових мінімумів (243 тис.грн.);
- інвалідність ІІІ групи - 150 прожиткових мінімумів (182 тис.грн).
Розмір допомоги обчислюватиметься на дату смерті, зазначену в свідоцтві, чи на дату, зазначену в довідці медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності.
Рішення про призначення допомоги буде прийматися Міжвідомчою комісією, яка утворена у Державній службі ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Zatverdzheno-poryadok-ta-rozmiri-viplat-groshovoi-dopomogi-u-razi-zagibeli-abo-invalidnosti-volonteriv-8816.

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!