Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Рада планирует упростить порядок регистрации технологических парков

February 19, 2016

Верховна Рада України підтримала в першому читанні за основу законопроект № 2216а "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності технологічних парків".
Так, документ, крім уточнення термінологічної бази, передбачає спрощення порядку реєстрації технологічних парків; визначення підстав для встановлення терміну дії і порядку введення спеціального режиму інноваційної діяльності технологічних парків при виконанні проектів технологічних парків; зміни механізму державної реєстрації проектів технопарків і підстав для скасування державної реєстрації проектів технологічних парків.
Крім того, документ передбачає посилити контроль і відповідальність за реалізацію проектів технологічних парків та використання коштів спеціального рахунку, які спрямовуються на виконання проектів технологічного парку.
Також, згідно із законопроектом, зі статті 3 закону "Про загальні принципи створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон" виключаються слова "технологічні парки", оскільки, згідно із законом "Про спеціальний режим інноваційної діяльності технологічних парків", спеціальний режим інноваційної діяльності встановлюється для технологічного парку як юридичної особи або групи юридичних осіб, а не для "частини території України, як це передбачено законом" Про загальні принципи створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон".
Відзначається, що технологічні парки реалізують інноваційні проекти на всій території України через юридичних осіб - засновників та учасників технологічних парків.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Rada-planuye-sprostiti-poryadok-reyestracii-texnologichnix-parkiv-13732.

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!