Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Рада направила в местные бюджеты сбор за регистрацию недвижимости

26 ноября 2015 г.

Народні депутати ухвалили Закон "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансової забезпеченості надання адміністративних послуг органами місцевого самоврядування)

Згідно з пояснювальною запискою, закон має надати змогу забезпечити комплексний підхід до реформування системи надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та системи надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

Закон здійснює перерозподіл надходжень державного та місцевих бюджетів у зв’язку з передачею органам місцевого самоврядування та місцевим держадміністраціям повноваження з надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Законом включається до доходів міст районного значення і сільських бюджетів збір за держреєстрацію нерухомого майна, плата за скорочення термінів надання відповідних послуг.

Крім того, до доходів бюджетів міст обласного значення, райбюджетів включається плату за скорочення термінів подання послуг у сфері держреєстрації нерухомого майна і реєстрацію юросіб.

Законом змінена пропорція надходжень від плати за користування держреєстрами: 85% до загального фонду, 15% - до спецфонду.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Rada-napravila-v-miscevi-byudzheti-zbir-za-reyestraciyu-neruxomosti-11623

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!