Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Рада изменила законодательство об общественном телевидении

March 20, 2015

Парламентарі підтримали у другому читанні та в цілому відповідний законопроект.

Відповідно до документу передбачається, що суспільне телебачення і радіомовлення утворюється у формі публічного акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” (НСТУ — ред.), 100% акцій якого належать державі.

НСТУ утворюється на базі Національної телекомпанії України, радіокомпанії, Державної телерадіокомпанії “Крим”, Криворізької державної регіональної телерадіокомпанії “Криворіжжя” та низки інших телерадіокомпаній. Очікується, що НСТУ здійснює мовлення не менше, ніж на 2-ох загальнонаціональних каналах (суспільно-політичному та культурно-освітньому — ред.).

Законопроект передбачає утворення наглядової ради НСТУ, до складу якої входять по одному представнику від депутатських фракцій і груп ВР поточного скликання та 9 членів від громадських об’єднань та асоціацій, які зокрема працюють у журналістиці, є правозахисниками у сфері освіти та науки. При цьому зазначається, що у випадку дострокового припинення повноважень члена НСТУ від депутатської фракції ця фракція ухвалює рішення про обрання нового члена наглядової ради.

Закон визначає такі джерела фінансування НСТУ:

  • продаж власних теле- і радіопрограм,
  • плата за користування авторськими і суміжними правами Державного і місцевих бюджетів,
  • абонплати за послуги НСТУ, що вноситься у порядку, встановленому Кабміном.

Водночас передбачається обмеження обсягу реклами на НСТУ.

Закон також встановлює обмеження обсягу реклами у мовленні НСТУ.

Зазначається, що упродовж п’ятого року телетрансляції обсяг реклами не може перевищувати 10%, а продовж виборчого процесу 15% фактичного обсягу мовлення. У подальшому відсоток реклами на НСТУ поступово знижується.

(Публикуется на языке оригинала)

 

Источник: http://uteka.ua/

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!