Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Принят закон о тарифах

4 июня 2015 г.

Народні депутати врахували пропозиції президента і прийняли законопроект № 0919 «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення цін (тарифів)».

Сьогодні в Україні проводяться зміни щодо зниження бюджетного дефіциту і робота з системою освіти тарифів на комунальні послуги. У держави є деякі зобов`язання перед МВФ, і влада зобов`язана забезпечити обґрунтовану систему тарифів на послуги ЖКГ. Тому передбачений у минулій версії закону процес компенсації різниці тарифів на послуги ЖКГ не буде задіяний.

Відповідно з Третім енергетичним пакетом «Україна зобов`язана гарантувати незалежність регулятора від органів держвлади і від інтересів енергогалузі, а це - головна умова функціонування регуляторів в країнах Євросоюзу.

Рада погодилася з пропозиціями глави держави виключити зазначені пункти із закону і прийняла закон з урахуванням пропозицій Президента.

Метою прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо встановлення цін (тарифів)» є усунення правової прогалини у регулюванні повноважень органів державної влади в частині встановлення цін і тарифів на електроенергію і природний газ для населення у тому числі при встановленны державних регульованих цін в розмірі нижчому від економічно обґрунтованого розміру.

(Публикуется на языке оригинала)

 

Источник: http://uteka.ua/

 

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!