Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Правительством принято решение об совершенствовании выплаты вознаграждения за участие в АТО

January 22, 2016

З метою впорядкування виплати винагороди військовослужбовцям за участь в антитерористичній операції Кабінет Міністрів України надав можливість керівникам міністерств та відомств, особовий склад яких бере участь в антитерористичній операції, оперативно в межах бюджетних призначень встановлювати розмір та здійснювати виплату винагороди за участь в АТО.

Відповідну постанову  №18 ухвалено під час засідання Уряду 20 січня 2015 року.

Враховуючи специфіку виконання завдань різними силовими структурами в зоні проведення антитерористичної операції, постійні зміни в оперативній обстановці, необхідність швидкого прийняття рішень щодо здійснення належних виплат особовому складу у місцях виконання бойових завдань, визначені керівники міністерств та відомств отримали право приймати рішення щодо запровадження винагороди за участь в АТО, визначати порядок її виплати та розміри.

При цьому розміри винагороди визначаються пропорційно часу участі у воєнних конфліктах чи антитерористичній операції, інших заходах в умовах особливого періоду.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник:  http://uteka.ua/channels_store/publication/Uryadom-prijnyato-rishennya-shhodo-udoskonalennya-viplati-vinagorodi-za-uchast-v-ATO-12947

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!