Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Правительство утвердило форму, описание знака соответствия техническим регламентам, правила и условия его нанесения

21 января 2016 г.

Уряд своєю постановою від 30.12.2015 № 1184 затвердив форму, опис знака відповідності технічним регламентам, правила та умови його нанесення.

Відтак знак відповідності має форму незамкненого з правого боку кола, усередині якого вміщено стилізоване зображення трилисника. Зображення знака двоколірне і може бути плоским або рельєфним, а його висота не може бути менш як 5 мм, якщо інше не передбачено відповідним техрегламентом.

Знак відповідності технічним регламентам перед уведенням продукції в обіг наноситься на таку продукцію або на її табличку з технічними даними так, щоб він був видимим, розбірливим і незмивним. У разі, коли це є неможливим або невиправданим через характер продукції, знак відповідностінаноситься на пакування та на супровідні документи, якщо такі документи передбачені відповідним техрегламентом.

При цьому знак відповідності може супроводжуватися піктограмою або будь-яким іншим знаком, що вказує на особливий ризик або використання.

Знак відповідності супроводжується ідентифікаційним номером призначеного органу з оцінки відповідності, якщо такий орган був залучений на етапі контролю виробництва.

Ідентифікаційний номер призначеного органу з оцінки відповідності наноситься самим органом або за його вказівкою виробником чи уповноваженим представником.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Uryad-zatverdiv-formu-opis-znaka-vidpovidnosti-texnichnim-reglamentam-pravila-ta-umovi-jogo-nanesennya-12905

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!