Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Правительство разрешило подавать заявления на получение лицензии для строительства в электронном виде

November 30, 2015

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури», яка надає суб’єкту будівельної діяльності, що хоче отримати ліцензію, можливості подання документів до органу ліцензування, як в паперовому вигляді, так і за допомогою телекомунікаційних засобів зв’язку. Таким чином, юридична особа для отримання ліцензії на виконання будівельних робіт зможе подати заяву та відомості в електронному вигляді через електронну систему подачі документів на сайті: https://e-dabi.gov.ua/. Проект даної постанови розроблений ДАБІ України спільно з Мінрегіоном.

Вона допоможе вдосконалити процес надання підприємствам ліцензій на будівництво та сприятиме суттєвому зменшенню випадків відмов, адже електронна форма подачі документів мінімізує кількість помилок.

Для реалізації постанови наразі розробляється порядок, в якому буде здійснюватись подання документів в електронному вигляді до Держархбудінспекції.

Нагадаємо, що 28 червня 2015 року набув чинності Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності». Згідно з вказаним законом ліцензія на виконання будівельних робіт буде оформлюватися органом ліцензування в електронному вигляді через запис про рішення органу ліцензування щодо видачі ліцензії суб’єкту господарювання в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Uryad-dozvoliv-podavati-zayavi-na-otrimannya-licenzii-dlya-budivnictva-v-elektronnomu-viglyadi-11717

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!