Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

НБУ обязал банки показать информацию о реальных собственниках

May 15, 2015

Національний банк України постановою від 12 травня 2015 № 315 Про затвердження Положення про визначення пов’язаних із банком осіб зобов’язав комерційні банки у строк до 29 травня 2015 року подати перелік пов’язаних із банком осіб станом на 1 травня 2015 року.

Регулятор постановив у строк до 29 травня 2015 року подати до Національного банку України перелік пов’язаних із банком осіб станом на 1 травня 2015 року в електронному вигляді у форматі EXCEL.

"Національний банк має право вимагати від банку подання документів, що містять інформацію, потрібну регулятору для прийняття рішення про визначення фізичних та юридичних осіб особами, пов’язаними з банком", - йдеться у документі.

Як зазначається, держава, територіальна громада, а також міжнародна фінансова установа, з якою уряд України уклав договір про співробітництво та для якої згідно із законами України встановлені привілеї та імунітети, неможуть уважатися пов’язаними з банком особами.

"Особа вважається пов’язаною з банком, якщо банк протягом 15 робочих днів із дня отримання такого повідомлення Національного банку про визначення пов’язаною з банком особи не доведе протилежного", - йдеться у постанові.

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

(Публикуется на языке оригинала)

 

Источник: http://uteka.ua/

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!