Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Наличие средств на строительство может стать основанием для получения разрешений

August 4, 2015

У Раді зареєстровано законопроект № 2459а про внесення змін до ст. 37 Закону "Про регулювання містобудівної діяльності" щодо підтвердження наявності коштів для забезпечення виконання кошториси об`єктів будівництва. Його автором є народний депутат Ірина Єфремова.

Проектом пропонується внести законодавчі зміни, якими серед вимог отримання дозволу на проведення будівельних робіт передбачено надання відповідних документів, що підтверджують наявність коштів на розрахункових рахунках замовника або генерального підрядника або підрядника в обсязі, необхідному для забезпечення виконання кошторису об`єкта (об`єктів) будівництва.

Нагадаємо, чинною редакцією для отримання дозволу на проведення будівельних робіт не передбачено ніякого підтвердження наявності коштів, необхідних для завершення об`єкта будівництва.

Законопроектом виключається можливість отримання дозволу на проведення будівельних робіт без надання підтверджуючих документів про наявність коштів необхідних для забезпечення виконання кошторису об`єктів будівництва, що належать до IV і V категорій складності, пише "Юрліга".

Автор законопроекту вважає, що прийняття цих змін підвищить рівень контролю за недопущенням в будівництво забудовників, які не мають достатньо коштів для завершення об`єктів будівництва, що в свою чергу мінімізує здійснення махінацій з інвестиціями. Крім того закон дозволить запобігти виникненню незавершених об`єктів будівництва та підвищить рівень довіри інвесторів до об`єктів будівництва, що належать до IV і V категорій складності.

 

(Публикуется на языке оригинала)

 

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Nayavnist-koshtiv-na-budivnictvo-mozhe-stati-pidstavoyu-dlya-otrimannya-dozvoliv-8334

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!