Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Начала работу система автоматического распределения исполнительных документов

March 17, 2015

Сьогодні набув чинності Порядок автоматичного розподілу виконавчих документів у відділі примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України.

Віднині комп’ютерна система без участі чиновників розподілятиме документи між державними виконавцями залежно від їх завантаженості. Виняток зроблено лише для рішень Європейського суду з прав людини, які здійснюються виключно державними виконавцями, визначеними начальником відділу. Це пов’язано з особливостями виконання рішень цієї категорії.

Також, якщо у відділі відкрито виконавче провадження про стягнення з боржника коштів, виконавчі документи щодо цього боржника автоматично розподіляються системою на державного виконавця, який веде дане провадження.

Згідно з новим Порядком, виконавчі документи, які надходять до відділу, опрацьовуються відповідальною особою, яка визначена начальником відділу, і реєструються у системі в день їх надходження.

Система самостійно формує Журнал реєстрації документів про відкриття виконавчого провадження, Журнал обліку виконавчих проваджень, які передані державному виконавцеві, та обкладинку виконавчого провадження.

Новий порядок передбачає, що відповідальна особа кожного дня має роздрукувати Журнал реєстрації документів та не пізніше наступного робочого дня передати його начальнику відділу для ознайомлення. Останній зобов’язаний на кожному роздрукованому аркуші поставити напис «ознайомлений», підпис та дату.

Крім того, начальник відділу щоденно до 09:30 ранку має внести до автоматизованої системи відомостіпро відсутніх на роботі виконавців, аби система не включала їх до розподілу.

Після розподілу відповідальна особа передає виконавчий документ на підпис державному виконавцю, визначеному системою.

Запровадження системи автоматичного розподілу виконавчих документів унеможливлює корупційні прояви при розподілі виконавчих документів. Крім того, автоматичний розподіл проваджень збалансує навантаження між державними виконавцями та забезпечить можливість рівного доступу державних виконавців на право одержати винагороду за своєчасне повне виконання виконавчих документів.

До початку діяльності відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України положення вказаного Порядку поширюється на відділ примусового виконання рішень Державної виконавчої служби України.


(Публикуется на языке оригинала)

 

Источник: http://uteka.ua/

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!