Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

На госпредприятиях должно быть введено корпоративное управление

February 18, 2016

Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо управління об'єктами державної власності".
Закон, зокрема, передбачає перехід до ефективного управління об’єктами державної власності та виключення корупційної складової. Згідно з документом, посадові особи державних органів (керівники міністерств) мають бути усунені від управління державними компаніями, натомість на держпідприємствах має бути запроваджено корпоративне управління згідно зі стандартами ОЕСР.
Управління державними підприємствами, а також господарськими товариствами, де частка держави складає 50 % і більше, здійснюватиметься наглядовою радою, до складу якої можуть входити незалежні члени. Крім того, ці підприємства мають проходити обов`язковий аудит та оприлюднювати інформацію про свою діяльність (фінансову звітність разом з аудиторським висновком).
Відповідний законопроект зареєстровано за № 3062.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Na-derzhpidpriyemstvax-maye-buti-zaprovadzheno-korporativne-upravlinnya-13695.

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!