Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Министерство и ФАО будут контролировать качество агрохимии

October 20, 2015

Міністерство аграрної політики та продовольства спільно з Food and Agriculture Organization of the United Nations (FAO) та представниками відповідного бізнесу розпочинає проект протидії наявності фальшивої та контрафактної продукції на ринку пестицидів і агрохімікатів.

Про це зазначила заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька.
«Мінагрополітики має намір посилити контроль якості на ринку пестицидів. Ми будемо діяти в двох напрямах. Перший – законодавчий. Нам вкрай необхідно внести зміни в діюче законодавство. Адже на сьогоднішній день маємо ряд прогалин в сфері контролю та реєстрації брендів. Другий напрям – робота з митними органами. Ми маємо намір співпрацювати з ДФС в питаннях наповнення відповідних профілів ризиків та проведенні необхідних навчань співробітників різних підрозділів, включаючи персонал профільних лабораторій», - сказала заступник Міністра.

За словами Владислави Рутицької, обсяг неякісної та контрафактної продукції на роздрібному ринку досягає 80%. ФАО оцінює оборот ринку підлобних засобів захисту рослин в Україні в 20-25%, або більш ніж в 200 млн дол. США. «Через такий обсяг неякісної продукції ми маємо ряд проблем: ризики для навколишнього середовища, забруднення підземних вод, чималий економічний збиток для експортерів та фермерів», - додала заступник Міністра.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Ministerstvo-ta-FAO-kontrolyuvatimut-yakist-agroximii-10485

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!