Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Изменился срок уплаты пени и штрафов плательщиками ЕСВ

21 января 2016 г.

Податківці нагадують, що з 1 січня 2016 року суми пені та штрафів, передбачені Законом про ЄСВ, підлягають сплаті протягом 10 календарних днів після надходження відповідного рішення.

ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що Законом № 909 внесено зміни до Закону про ЄСВ щодо термінів сплати платниками єдиного соцвнеску сум пені та штрафів.

Згідно з внесеними змінами суми пені та штрафів, що передбачені Законом про ЄСВ, підлягають сплаті платником єдиного внеску протягом 10 календарних днів після надходження відповідного рішення, винесеного територіальним органом доходів і зборів.

Враховуючи викладене, термін сплати по рішеннях, винесених територіальним органом ДФС:

до 31.12.2015 р. включно  - становитиме 10 робочих днів,

з 01.01.2016 р. -  становитиме 10 календарних днів.

До приведення Інструкції про порядок нарахування і сплати ЄСВ у відповідність до норм Закону про ЄСВ існуватиме певна суперечність між нормами цих документів у частині сплати штрафів та пені платниками єдиного внеску.

Згідно з листом Міністерства юстиції України від 30.01.2009 р.№Н-35267-18, у разі суперечності норм підзаконного акта нормам Закону слід застосовувати норми Закону, оскільки він має вищу юридичну силу.

До приведення Інструкції у відповідність до Закону про ЄСВ, територіальні органи ДФС повинні використовувати форми рішень про застосування штрафних санкцій, передбачені Інструкцією, та обов’язково повідомляти платника єдиного внеску про зміну термінів сплати такого рішення та підстави такої зміни.

Повідомлення про зміну термінів сплати рішення про застосування штрафних санкцій вручається (надсилається) платнику єдиного внеску одночасно з рішенням.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Zminivsya-termin-splati-peni-ta-shtrafiv-platnikami-YESV-12922

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!