Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Госзакупки в мультимедийной платформе иновещания Украины будут проходить по новой прозрачной системой

January 26, 2016

Міністерство інформаційної політики України презентувало систему електронних державних закупівель Prozorrо співробітникам відомства ІА «Укрінформ» та державної телерадіокомпанії «УТР», яка, відповідно до Закону «Про систему іномовлення України», невдовзі утворить Мультимедійну платформу іномовлення України. Захід відбувся за участі директора електронного майданчика e-tender Іванни Мельник проекту Prozorrо, яка провела роз’яснення як працює система і що потрібно аби провести ідеальні торги.
Prozorrо – це електронна система взаємодії державного замовника товарів та послуг і постачальника. Вона створена волонтерами за власний кошт і направлена на подолання корупції в системі державних закупівель. ProZorro  допомагає зробити державні тендери доступними для будь-якого бізнесу. Всі закупівлі, що проводяться в системі, можна простежити в режимі реального часу. А для участі не потрібно збирати безліч паперових документів – необхідні матеріали подає тільки компанія-переможець. Всі умови закупівель відкриті і будь-хто може зайти на портал і подивитися як відбуваються закупівлі.
Міністерство інформаційної політики України ще у травні минулого року одне з перших приєдналося до зазначеної системи на добровільних засадах. Відомством було проведено 48 закупівель на суму понад 3 млн. гривень. За допомогою зазначеної системи зекономлено понад 50 тис. гривень.
Нагадаємо, що у грудні 2015 року був ухвалений Закону «Про публічні закупівлі». Тепер ProZorro стає обов’язковою для здійснення державних закупівель. З квітня 2016 року, в обов’язковому порядку, до системи перейдуть міністерства, відомства, великі державні компаній та інші.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/Derzhavni-zakupivli-v-Multimedijnij-platformi-inomovlennya-Ukraini-vidbuvatimutsya-za-novoyu-prozoroyu-sistemoyu-13015.

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!