Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

До января 2017 года госучреждения перейдут на электронные закупки

October 12, 2015

Мінекономрозвитку розробило законопроект про публічні закупівлі, який стане основою для наступного етапу реформи державних закупівель, а саме розгортання вже діючої електронної системи закупівель ProZorro до національного рівня, а також докорінно змінить правила роботи в сфері держзакупівель. Очікується, що повний перехід державних установ на електронну систему закупівель повинен відбутися до січня 2017 року.

Як пояснили "ЗіБ" у Мінекономіки, у проекті закону прописано засади роботи в системі електронних закупівель ProZorro, яка сьогодні працює в пілотному режимі - на допорогових тендерах (до 200 тис. грн. для товарів та послуг і до 1,5 млн. грн. для робіт).

Ефективність роботи ProZorro підтверджена навіть у тестовому режимі, стверджують урядовці. Загальна економія бюджетних коштів у вересні перевищила 300 млн грн і продовжує збільшуватися. Вивід системи на національний рівень повинен підготувати її до пікових навантажень у декілька тисяч користувачів одночасно, адже в Україні на сьогодні налічується 15 тис. державних закупівельників і 25 тис. тендерних комітетів.

У Мінекономрозвитку підкреслюють, що повний перехід державних установ України на електронну систему закупівель повинен відбутися до січня 2017 року.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Do-sichnya-2017-derzhustanovi-perejdut-na-elektronni-zakupivli-10327

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!