Ваше предоплаченное издание Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерия – это любовь!

(056) 370-44-25
Заказать звонок

Об уплате земельного налога в случае владения нежилым помещением в многоквартирном доме

September 15, 2015

Відповідно до Податкового Кодексу України платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв), а об’єктами оподаткування є земельні ділянки, які перебувають у власності або користуванні.

Обов’язок платника податку сплачувати плату за землю виникає у власників та землекористувачів з дня виникнення права власності або користування земельною ділянкою.

Право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав. Також слід зазначити, що до особи, яка набула право власності на жилий будинок, будівлю або споруду, переходить право власності або право користування на земельну ділянку, на якій вони розміщені.

Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру.

При цьому власник (фізична або юридична особа) нежилого приміщення (його частини) у багатоквартирному жилому будинку сплачує до бюджету податок за площі під такими приміщеннями (їх частинами) з урахуванням пропорційної частки прибудинкової території з дати державної реєстрації права власності на нерухоме майно.

(Публикуется на языке оригинала)

Источник: http://uteka.ua/channels_store/publication/SHHodo-splati-zemelnogo-podatku-u-razi-volodinnya-nezhitlovim-primishhennyam-u-bagatokvartirnomu-budinku-9491

Присоединяйтесь к нашей странице и получайте новости первыми!

Спасибо, я уже с вами!