Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Новий рік, як чистий аркуш

January 14, 2022

Шановні колеги!
Спрогнозуймо наш рік, що тільки-но розпочався, та окреслімо формат нашої спрівпраці. У планах на найближче майбутнє передусім слід приділити увагу якості та досягненню результату. Адже не стільки важливою є кількість того, що ми робимо, скільки якість та цінність наших дій.
Весь свій час, енергію та знання бухгалтер присвячує розв’язанню складних завдань, націлених на ефективне використання коштів та отримання прибутку від діяльності. І інформаційно-аналітичне та практичне видання «БАЛАНС-БЮДЖЕТ» приходить на допомогу та підтримку.
Ми створюємо структуру комплексних послуг у вигляді аналітичних статей, актуальних новин та змістовних вебінарів.
Ми ділимося з вами своїм накопиченим досвідом, щоб ви скористалися ним у своїй управлінській діяльності й були завжди фінансово стійкими та самостійними.
Щоб коротко охарактеризувати пріоритетні напрями нашого видання, я хочу виділити три головних принципи.
Перший – це доброчесність. Із кожним роком усе важче знаходити в бурхливому потоці інформації ту, яка є чесною та правдивою. Інформація, яка є неправдивою, уводить нас в оману та не має цінності.
Тож другий важливий для нас принцип – це цінність. Цінною є інформація, яка допомагає приймати рішення, має доступну для розуміння форму. Що ціннішу інформацію ми надаємо вам, то більший економічний ефект від її застосування ви отримуєте. Отже, ми даємо вам не просто інформацію – ми даємо цінність. І це не вигадана цінність, а справжня – та, що є важливою для вас і містить ключі для подолання ваших проблем.
І третій, дуже важливий принцип – це розвиток. Ми підвищуємо свій рівень знань і розвиваємося професійно разом із вами. Щоб завжди ми, сьогоднішні, були кращими, ніж учора.
Нагадую, що видання «БАЛАНС-БЮДЖЕТ» виходить в електронному та друкованому вигляді.
Ви можете читати всі новини та статті на нашому порталі за посиланням https://budget.uteka.ua, а також ставити свої запитання під матеріалами консультацій або телефонувати на консультаційну лінію.

Олена АФОНІНА,
шеф-редакторка журналу та порталу «БАЛАНС-БЮДЖЕТ»

Оформіть передплату на видання «БАЛАНС-БЮДЖЕТ» на 2022 рік,
будь-яким зручним для вас способом:
· за номерами (056) 370-44-25, (044) 333-91-40, (067) 544-07-31 до редакції;
· написавши на електронну пошту product@balance.ua;
· на сайті у разділі «Магазин».


Чому варто обрати «БАЛАНС-БЮДЖЕТ»

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!